Maturitní zkoušky více
MENU více

Zeměpis netradičně

Publikováno: 23. 6. 2021

V hodinách zeměpisu právě probíráme Afriku. Na školní zahradě jsme na víko krabice měli vytvořit modely vegetačních pásů. Jednalo se o skupinovou práci. Každý tým se nejprve musel domluvit, jakou část Afriky zpracuje. Například náš tým si vybral Saharu. Z kůry stromu jsme vytvořili Kilimandžáro a z vaty stromy. Z kousku čtvrtky jsme vyrobili zvířata typická pro Afriku, třeba žirafu či slona. Výsledky našeho snažení najdete ve fotogalerii. Reálné modely savany, pouště, mangrovových porostů či kapské oblasti si můžete prohlédnout v naší třídě 1.A.

Tento projekt se nám moc líbil a určitě bychom si jej rádi zase někdy zopakovali.                         

Pavla Lukášková, 1.A

Kategorie:

Ze života školy
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.