Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

Stolní tenisté v okrese zlatí

Publikováno: 19. 10. 2022

Ve středu 12. 10. 2022 se konal okresní turnaj ve stolním tenisu škol v Holicích, kterého se zúčastnilo naše družstvo dívek a chlapců. Dívky bohužel nepostoupily ze základní skupiny.

Chlapci neměli štěstí na los, ve skupině se utkali s velmi silným týmem OA Pardubice a s týmem SPŠE Pardubice. OA Pardubice jsme porazili 4:2, SPŠE Pardubice 4:0 a postoupili jsme mezi osm nejlepších týmů do vyřazovací fáze, ve které jsme po shodných výhrách 4:0 nad AGYS Pardubice a SOU plynárenské Pardubice postoupili nejvýše.

Ve finále naši školu reprezentovali Semonská, Dvořáková, Kubátová, Záleský, Přiklopil a Kala. Narazili jsme zde na SPŠCH Pardubice, nad níž jsme zvítězili 4:0, a tak jsme se probojovali do krajského kola.

M. Přiklopil, J. Holešínský

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.