Harmonogram školního roku více
MENU více

Dívčí volejbalový tým obsadil 3. místo

Publikováno: 18. 12. 2022

V úterý 13. 12. 2022 se naše škola zúčastnila okresního kola dívčího volejbalového turnaje mezi školami. Náš tým byl zastoupen devíti dívkami z různých středoškolských ročníků pod vedením paní učitelky Ludmily Pačovské. Po výkonu ve skupině se podařilo postoupit do semifinále, kde nás vyřadilo Gymnázium, Mozartova Pardubice. V boji o třetí místo jsme po napínavém druhém setu zvítězily nad SPŠCH.

Eliška Mrklovská, 6.A

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.