Maturitní zkoušky více
MENU více
https://pxhere.com/cs/photo/562631

Listopadové online týmové soutěže

Publikováno: 21. 12. 2022

Žáci našeho gymnázia se letos zúčastnili dvou prestižních online týmových soutěží, které se konaly v listopadu. První z nich byla mezinárodní soutěž Fyziklání online, kde se tým Davida Theodora Nimrichtra, Jakuba Kučery, Martina Kavičky, Dominika Wsóla a Daniela Kleina ze třídy 7. A umístil na 12. místě v ČR a 77. místě na světě. Soutěže se také účastnil Pavel Provazník ze 4. F v rámci týmu složeného ze žáků jiných škol. Dosáhnul úžasného 1. místa v ČR a 8. místa na světě. Výsledková listina: https://online.fyziklani.cz/2022/vysledky/

Druhou soutěží byla Internetová matematická soutěž MATHING, kde se do soutěže zapojily dva týmy ze školy. První tým byl složen ze studentů tříd 7. A a 3. H – Davida Theodora Nimrichtra, Bartoloměje Lidáka, Štěpána Dusila, Dominika Wsóla, Martina Kavičky, Daniela Drábka a Vojtěcha Plecháčka. Druhý tým byl složen ze studentů ze třídy 6. A – Michala Brandy, Apoleny Bártové, Elišky Ludvíkové, Mii Moserové, Elišky Mrklovské, Ivana Nedvěda a Šimona Špilara. Tento tým se umístil na 4. místě v Pardubickém kraji a na 56. místě v České republice. Výsledková listina: https://mathing.fme.vutbr.cz/aktualni/vysledky

Obě soutěže byly velmi náročné a účast na nich je obrovským úspěchem pro naši školu i pro jednotlivé týmy. Gratulujeme všem účastníkům a děkujeme jim za skvělou reprezentaci naší školy.

Ivana Eliášová

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.