Maturitní zkoušky více
MENU více

Erasmus + na naší škole

Publikováno: 7. 1. 2023

Naše škola obdržela grant od Evropské unie k realizaci projektu v rámci programu Erasmus+, Klíčová akce 1 – Projekty mobility osob v sektoru školního vzdělávání. Projekt by měl probíhat od ledna 2023 až do června 2024 a tématem projektu je: Zlepšení jazykových a IT kompetencí v důsledku většího zapojení digitalizace a změn Rámcového vzdělávacího programu/Školního vzdělávacího programu. V praxi to tedy znamená, že bude moci vycestovat 14 vyučujících naší školy na jazykový kurz AJ a kurz na rozvoj IT dovedností.

Pevně věříme, že nově nabité dovednosti a zahraniční zkušenosti budou poté využity v praxi při výuce na naší škole a přispějí tak ke zkvalitnění a modernizaci současné výuky.

Kateřina Ulbrichová

titulní foto: https://www.flickr.com/photos/esnint/26870728901, zveřejněno pod licencí CC BY-NC 2.0

EU

Kategorie:

Projekty EU
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.



Další informace zde.