Harmonogram školního roku více
MENU více

Databáze jídel je oficiálně spuštěna!

Publikováno: 17. 1. 2023

Před čtyřmi lety vznikla myšlenka, ta myšlenka se změnila v nápad a ten postupně začal nabírat jasnějších obrysů. Z obrysů se stal plán, který jsme začali postupně plnit.

Teď můžeme říci, že další fáze našeho projektu je hotová.

Dašák spouští databázi jídel!

databazejidel.gypce.cz

Web, na kterém jsou k názvům jídel ze školní jídelny přiřazené fotky, takže už se nemusíš bát objednat si švejžužu nebo maso pěti barev, protože budeš vědět, jak jídlo vypadá a do čeho jdeš! Jídla můžeš taky hodnotit a komentovat, a tak dát zpětnou vazbu kuchařkám a důležité info spolužákům, aby věděli, jak si jídlo vede v porovnání s ostatními.

Jak web používat?

V jídelníčku se podíváš na jídlo, o kterém se chceš dozvědět víc, vyhledáš klíčové slovo z jeho názvu ve vyhledávání na hlavní stránce webu a poté si mezi zobrazenými variantami jídel rozklikneš tu variantu, která tě zajímá. Uvidíš fotku, hodnocení a komentáře a na základě toho se rozhodneš, zda si dané jídlo objednáš, nebo ne.

Vzkaz od tvůrců:

Budeme rádi, pokud web navštívíte a se spolužáky jednou začas vložíte hodnocení k některému z pokrmů. Věříme, že web pomůže všem strávníkům naší jídelny vybrat si správně oběd. A třeba se díky němu podaří omezit zbytečné vyhazování jídla.

Pokud tě zajímá více o tvůrcích projektu, navštiv na webu podstránku O nás.

Poděkování:

Projekt vznikl díky spolupráci spousty lidí, takže chceme poděkovat každému, kdo se byť jen trochu o jeho vznik a dokončení zasloužil. Také musíme poděkovat vedení školy za vstřícnost k projektu a našim skvělým kuchařkám, které jídla fotí a přidávají na web, za spolupráci a nadšení, se kterým do toho šly. Nesmíme vynechat ani Studentskou radu gymnázia, která s námi na projektu spolupracuje.

Zde je znovu odkaz na web: databazejidel.gypce.cz

A odkaz na minulý článek vztahující se k projektu: https://www.gypce.cz/2021/06/25/workshop-budoucnost-mame-ve-svych-rukou-pokracovani/

Za tým Databáze jídel

Ondřej Pipek, Matěj Rychnovský

Na tácu

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.