Maturitní zkoušky více
MENU více
orientační běh, ilustrační foto: MV

Liga škol v orientačním běhu

Publikováno: 20. 4. 2023

Ve středu 12. 4. 2023 proběhlo poslední, čtvrté kolo Ligy škol v orientačním běhu. Letos to byl již 53. ročník. Jedná se o jednu z nejdéle trvajících školních soutěží v Pardubicích. Liga má vždy dvě podzimní a dvě jarní kola, ve kterých se získávají body. Každé umístění naší školy je skvělé. Přestože nám chybí nejmladší dvě kategorie, dosahujeme velmi pěkných výsledků. I letos jsme byli výborní – jen o 4 body nám utekla bronzová medaile v celkovém hodnocení škol.

1. ZŠ Závodu míru 560 bodů

2. ZŠ Benešovo nám. 555 bodů

3. ZŠ Studánka 540 bodů

4. Gymnázium Dašická 536 bodů

V pořadí škol medaili nemáme, ale máme tři absolutní vítěze v soutěži jednotlivců.

Kategorie D12 (dívky 5. – 6. třída) Monika Munzarová, 1. A

Kategorie D14 (dívky 7. – 9. třída) Hana Fenclová, 2. A

Kategorie H14 (chlapci 7. – 9. třída) Jan Hlavatý, 4. A.

Gratulujeme!

Celkový výsledek naší školy je závislý na každém dobrém umístění našich žáků. Proto tímto děkuji všem, kteří se s radostí a odhodláním, za slunce i při dešti, zvládli co nejlépe vypořádat se záludnostmi orientačního běhu.

Děkujeme!

Lenka Koberová

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.