Harmonogram školního roku více
MENU více

Projížďka lodí po Vltavě s Fulbrightem

Publikováno: 18. 5. 2023

V pátek 12. května 2023 proběhlo slavnostní předávání certifikátů všem letošním americkým Fulbright asistentům ve výuce anglického jazyka a zároveň všem americkým vysokoškolským vyučujícím působícím na českých vysokých školách, a to netradičně na lodi při plavbě po Vltavě. Této slavnostní události se účastnili i mentoři asistentů ve výuce AJ a zástupci vedení české Fulbright komise.  

Na naší škole působí od září asistentka ve výuce AJ Anna Zittle, která si výuku na gymnáziu a pobyt v ČR velice užívá. Bohužel se s ní budeme muset na konci června rozloučit (stipendium se uděluje vždy pouze na 1 školní rok) a Anna se bude vracet zpět do USA, kde bude dále pokračovat ve studiu na VŠ.  

Děkujeme touto cestou Fulbrightově komisi za možnost mít Annu v hodinách AJ, bylo to milé zpestření jak pro nás vyučující, tak i pro naše žáky a žákyně. Doufáme, že Anna se bude v budoucnosti ráda do ČR vracet.  

Kateřina Ulbrichová, komise AJ 

Kategorie:

Ze života školy
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.