Harmonogram školního roku více
MENU více

Den s Fulbright asistentkami ve výuce anglického jazyka 

Publikováno: 18. 6. 2023

Ve středu dopoledne 15. 6. 2023 naše Fulbright asistentka ve výuce AJ Anna Zittle a její mentorka navštívily Gymnázium Josefa Ressela v Chrudimi. Na chrudimském gymnáziu totiž tento školní rok působí další Fulbright asistentka Lily Shorney. Anna a Lily se zúčastnily dvou vyučovacích hodin AJ, ve kterých se jich žáci mohli dotazovat na různé věci týkající se života v USA, kultury a stravování v USA. Žáci také kladli dotazy týkající se zážitků a zkušeností Fulbright asistentek v českém prostředí.  

Odpoledne pak Lily a její mentorka Mgr. Dagmar Čermáková navštívily naši školu a Lily společně s Annou opět vedly dvě vyučovací hodiny, ve kterých měli žáci rovněž možnost zeptat se asistentek na cokoliv týkající se života v USA. Touto cestou bych chtěla Lily, Anně a Dagmar Čermákové moc poděkovat za možnost návštěvy a prohlídku Gymnázia J. Ressela v Chrudimi a rovněž jim děkuji za jejich návštěvu u nás ve škole. Velké poděkování samozřejmě patří i Fulbright komisi za možnost mít v letošním školním roce asistentku z USA – Annu Zittle, která byla obrovským přínosem pro nás vyučující AJ, ale zároveň i pro naše žáky v hodinách anglického jazyka.  

Kateřina Ulbrichová 

Kategorie:

Ze života školy
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.