Maturitní zkoušky více
MENU více
fyzika

Skvělé umístění našich studentů v okresním kole 65. ročníku Fyzikální olympiády kategorie E a F

Publikováno: 9. 4. 2024

Dne 20. března 2024 se uskutečnilo okresní kolo FO kategorie E a F.

Kategorie E se zúčastnilo celkem 18 soutěžících, z naší školy se zúčastnili soutěže čtyři žáci a všichni jsou úspěšnými řešiteli a postupují do krajského kola. Umístili se na předních místech, na krásném druhém (Kryštof Šourek), třetím (Marek Yu Xuan Lim), čtvrtém (Jakub Mejstřík) a šestém (Matyáš Barvík) místě.

Kategorie F se zúčastnilo celkem 12 soutěžících, naši školu reprezentovali čtyři žáci, i oni se stali úspěšnými řešiteli s postupem do vyššího kola. Obsadili krásná první tři místa (Lukáš Kozel, Maya Bartošová, Adéla Šafaříková) a desáté místo (Hana Fenclová).

Všem soutěžícím děkujeme a gratulujeme k velmi úspěšné účasti v soutěži.

Gabriela Chlandová

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.