Maturitní zkoušky více
MENU více

Pětinásobné vítězství našich studentů v krajském kole SOČ 

Publikováno: 29. 4. 2024

V úterý 23. 4. 2024 se na Gymnáziu Josefa Ressela v Chrudimi konalo krajské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost. Žáci naší školy se zúčastnili v pěti různých soutěžních oborech a ve všech se jim podařilo zvítězit.

V soutěžním oboru číslo 1 – matematika a statistika – zvítězil Eduard Červinka ze třídy 7.A. V oboru číslo 9, tedy ve strojírenství, hutnictví a dopravě, vyhrál Zdeno Sekerák ze 7.A společně v týmu se dvěma žáky z jiných škol. V oboru Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie (číslo 12) se na prvním místě se svou prací umístil David Theodor Nimrichtr z 8.A. Ve své kategorii Ekonomika a řízení (číslo 13) vyhrál Šimon Špilar ze 7.A. Kromě toho se na prvním místě umístila v sedmnáctém soutěžním oboru Filozofie, politologie a ostatní humanitní a společenskovědní obory Barbora Chaloupková ze 7.B. Hned za ní, tedy na druhém místě, skončila Amálie Kovaříková z 6.A. 

Mimo výše zmíněné výsledky hned následující den reprezentoval David Theodor Nimrichtr naši školu ještě na Celostátní přehlídce slovenské SOČ v Nitře, kde dostal speciální cenu 

Všech pět našich studentů, kteří zvítězili ve svém soutěžním oboru, postupuje do celostátní přehlídky, která se bude konat 21.-23. června 2024 na SPŠE Pardubice. Tam budou bojovat v konkurenci vítězů krajských kol o co nejlepší umístění v České republice. 

Šimon Špilar, 7.A, foto: Šimon Špilar, Zdeno Sekerák, Amálie Kovaříková, David Theodor Nimrichtr 

 

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.