Harmonogram školního roku více
MENU více

Krajské kolo přeboru škol v orientačním běhu

Publikováno: 22. 5. 2024

Ve středu 15. května 2024 se naše škola zúčastnila krajského finále Přeboru škol v orientačním běhu – Pardubický kraj. Závod probíhal v okolí Červeňáku v Pardubicích. Z naší školy startovalo 28 závodníků. Počasí se povedlo, nikdo se kolem Chrudimky neztratil.

Nejlépe se umístili: v kategorii D7 Monika Munzarová na prvním místě, čtvrtá byla Karolína Gojná, v H7 byl druhý Štěpán Kárník, v D9 vyhrála Hana Fenclová, v H9 se nejlépe umístil Lukáš Kozel, v DS vyhrála Kateřina Švíglerová a druhá byla Karolína Pipková, v HS první čtyři místa obsadili všichni z Dašáku v pořadí Flos Tomáš, Hlavatý Jan, Štichhauer Adam a Šípek Ondřej. Díky těmto skvělým výsledkům jsme si vybojovali účast na celostátním kole přeboru škol v Brně, které se uskuteční 12. června 2024.

Děkujeme paní učitelce Koberové, že nás podporovala.

Monika Munzarová, 2. A

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.