Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

pIšQworky – krajské kolo

Na naší škole ( již tradičně ) proběhlo krajské kolo v piškvorkách. Nejlepších osm týmů z Pardubického kraje soutěžilo o postup do celostátního kola. Náš tým Léto bez Bartoše skončil STŘÍBRNÝ!

Podrobná reportáž  z turnaje i fotografie jsou již na webu. Vítězství vybojoval tým Rudá hrozba (gymnázium Česká Třebová), náš tým Léto bez Bartoše hrál ve složení Miroslav Hakl, Vojtěch Kukla, Petr Nešpůrek, Jakub Strauss, Pavel Šustek. Na třetím místě se umístil tým Black Death (gymnázium Vysoké Mýto).

Velké poděkování patří Honzovi Hrubešovi a Pavlovi Theodorovi (oba 7.B), kteří uspořádali školní kolo turnaje a pomáhali s organizací oblastního a krajského kola na naší škole.

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.