Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Seminář k projektu CZELTA

Ve čtvrtek 15.11.2012 jsme na naší škole přivítali návštěvu z Francie. Pánové Fabrice Piquemal (ředitel podzemní laboratoře LSM) a Frederic Pean (středoškolský profesor) se zajímali o projekt detekce kosmického záření CZELTA a o možnosti spolupráce s naší školou. Měřící stanici si prohlédli na SPŠE, kde se následně konal odborný seminář k projektu CZELTA. Na něm vystoupili především naši bývalí studenti, kteří na projektu pracovali v letech 2006 až 2012: Jakub Čermák, Jan Hubík a Petr Kouba. Všichni jsou nyní již studenty vysokých škol, ale na projektu se stále podílejí. Se svým příspěvkem vystoupila také stávající maturantka Veronika Valešová, která na projektu pracuje od loňského roku, a student SPŠE Martin Quarda, který se do projektu zapojil letos. Seminář se vedl v angličtině.

V. Vícha

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.