Maturitní zkoušky více
MENU více

Seminář k projektu CZELTA

Publikováno: 22. 11. 2012

Ve čtvrtek 15.11.2012 jsme na naší škole přivítali návštěvu z Francie. Pánové Fabrice Piquemal (ředitel podzemní laboratoře LSM) a Frederic Pean (středoškolský profesor) se zajímali o projekt detekce kosmického záření CZELTA a o možnosti spolupráce s naší školou. Měřící stanici si prohlédli na SPŠE, kde se následně konal odborný seminář k projektu CZELTA. Na něm vystoupili především naši bývalí studenti, kteří na projektu pracovali v letech 2006 až 2012: Jakub Čermák, Jan Hubík a Petr Kouba. Všichni jsou nyní již studenty vysokých škol, ale na projektu se stále podílejí. Se svým příspěvkem vystoupila také stávající maturantka Veronika Valešová, která na projektu pracuje od loňského roku, a student SPŠE Martin Quarda, který se do projektu zapojil letos. Seminář se vedl v angličtině.

V. Vícha

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.