Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Výsledek okresního kola SŠ ve volejbale dívek

Dne 29.1.2013 jsme se zúčastnily finále okresního kola středních škol v odbíjené dívek. Turnaj nejlepších týmů se konal ve sportovní hale ve Chvaleticích a naše sestava byla následující:

Lucka Plášilová,Evelyna Pachovská, Marie Kudrnová, Denisa Píšová,Petra Lněničková, Veronika Neradová a Tereza Krejnusová.

Hrály jsme tři zápasy.

První,zahřívací, proti gymnáziu Přelouč. Dobrým servisem a organizovanou hrou jsme soupeřky bez problémů přehrály a zvítězily 2:0.

Ve druhém zápase nás čekal soupeř nejtěžší – rival z konkurenčního Mozartova gymnázia, který nám v loňském roce uštědřil porážku . Přestože byla naše děvčata herně lepší, zavládla nervozita, soupeř se rozehrál a po vyhraném prvním setu byl závěr toho druhého velmi vyrovnaný. Pomohlo nám i štěstí a v dramatické koncovce jsme nakonec zvítězily těsně 25:23. Výsledek 2:0 nám otevřel cestu k celkovému vítězství.

Zbývalo porazit Obchodní akademii,což vzhledem k malému odporu soupeře nebyl nikterak těžký úkol. Výhra 2:0 nám zajistila postup z prvního místa do krajského kola, které se bude konat 18.2.2013 v Lanškrouně.

Všem hráčkám patří velké díky za reprezentaci naší školy a přejeme jim hodně úspěchů v kole dalším.

 

Mgr. Radka Vašíčková

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.