Maturitní zkoušky více
MENU více

Finále krajského kola olympiády ve volejbalu

Publikováno: 19. 2. 2013

Dne 18.2.2013 se zúčastnila školní dívčí volejbalová reprezentace, ve složení:Lucka Plášilová, Evelyna Pachovská, Marie Kudrnová, Denisa Píšová, Tereza Čížová, Petra Lněničková, Veronika Neradová a Tereza Krejnusová finále krajského kola SŠ v Lanškrouně.

Po prvním setu prvního zápasu, kdy děvčata předvedla krásný volejbal proti družstvu ze Svitav a hladce je porazila 25:14, málokdo pochyboval o jejich vítězství. Ve druhém a rozhodujícím třetím zkráceném setu, došlo bohužel pro naše barvy ke zvratu ve vývoji zápasu a nakonec jsme těsně prohrály 1:2 na sety (třetí set 16:14).

Druhý zápas proti celkovému vítězi turnaje z České Třebové byl z našeho pohledu velmi vyrovnaný, na vítězství to ale bohužel nestačilo.

Celkové skóre i náladu si děvčata zlepšila v závěrečném zápase proti soupeřkám z gymnázia Chrudim, které porazila 2:0 na sety a obsadila krásné třetí místo v Pardubickém kraji.

Všem zúčastněným moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.