Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

Výsledky naší školy v mezinárodním šetření PISA

Publikováno: 1. 3. 2013

Naše gymnázium se zúčastnilo mezinárodního šetření Pisa.  Tento program mezinárodního hodnocení žáků je považován za největší a nejdůležitější mezinárodní výzkum v oblasti měření výsledků vzdělávání, který v současné době ve světě probíhá. Výzkum je jednou z aktivit Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). V současné době je do něj zapojeno 68 zemí včetně všech členských zemí OECD.

Žáci našeho gymnázia dosáhli nadprůměrných výsledků v matematice.  Výsledek Gymnázia Dašická 1083, Pardubice najdete v šedém sloupci úplně vpravo:

Našim žáků se dařilo i ve zkoušce čtenářské gramotnosti. V mezinárodním srovnání stejně starých studentů gymnázií dosáhli vynikajícího výsledku. Výsledek Gymnázia Dašická 1083, Pardubice najdete v šedém sloupci úplně vpravo:

Kompletní výsledky naší školy v mezinárodním šetření Pisa:  Mezinárodní šetření Pisa 2012: Výsledky Gymnázium Pardubice Dašická 1083 (soubor PDF ke stažení 734  kB)

Milan Volejník

 

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.