Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Studenti gymnázia na koncertě

Studenti našeho gymnázia měli v úterý 23. 4. 2013 možnost navštívit v KD Dubina koncert ZUŠ Lonkova, Pardubice. Celá akce nebyla rozhodně pojatá jako klasický výchovný koncert, ale naopak neformální atmosféra, která v sále panovala, pomohla i těm méně zaujatým nahlédnout do tajů vážné i populární hudby.

Jednotlivé hudební vstupy mluveným slovem spojil pedagog ZUŠ Pavel Merta, jenž zároveň od dirigentského pultu vedl Jazz Band Jindřicha Pavlíka. Tento hudební soubor s několikaletou tradicí představil našim studentům skladby od klasicismu až po současnost. A právě  hudba z filmu Mission: Impossible od Dannyho  Elfmana nebo Peaches En Regalia Franka Zappy vzbudila u obecenstva největší ohlas.

Skvělá nálada byla umocněna i tím, že mezi účinkujícími na pódiu poznali naši studenti řadu svých spolužáků. Děkujeme učitelům i žákům ZUŠ Lonkova a doufáme, že si v brzké době takovéto setkání zase zopakujeme.

Mgr. Ivana Hrdinková

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.