Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Dva nejlepší chemici v kraji jsou z našeho gymnázia

Na Fakultě chemicko-technologické Univerzity Pardubice se v sobotu 4. května 2013 konalo krajské kolo chemické olympiády kategorie B. Tato kategorie je vypisována pro studenty předmaturitních ročníků středních škol.

Vítězem krajského kola se stal student sedmého ročníku osmiletého studia na naší škole Jan Hrubeš. Druhé místo obsadil nejmladší účastník krajského finále Jiří Etrych, student 5.B našeho osmiletého gymnázia. Jirka skončil se stejným bodovým ziskem jako vítěz. Jak napsal Jan Hrubeš na svém facebookovém profilu: “Bylo to na ostří nože, nakonec rozhodl v můj prospěch vyšší bodový zisk z teorie.”

Za pozornost stojí nejen to, že naše gymnázium obsadilo první dvě místa v kraji, ale i to, že těsně pod stupni vítězů skončila Kateřina Smítalová z druhého ročníku čtyřletého studia na Dašáku. Vynikající výsledek této trojice doplnil i Štěpán Jirásko, student sedmého ročníku osmiletého gymnázia na naší škole. Finálová desítka nejlepších mu unikla o jediné místo.

Všimněte si, že ačkoli většina našich reprezentantů patřila mezi účastníky k těm mladším, tak zvládla porazit řadu studentů z vyšších ročníků gymnázií i odborné školy. Toto je vynikající příslib do dalších let.

Díky za výbornou reprezentaci školy!

Milan Volejník

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.