Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Republikové finále v orientačním běhu

Ve středu 5.června se v daleké Plané nad Lužnicí konalo republikové finále v orientačním běhu. V době povodní byl stav trasy velmi nejistý, ale přesto se naše družstvo pod vedení paní učitelky Renaty Čermákové vydalo vstříc náročnému závodu. Oproti očekávání byla cesta vlakem velmi klidná a také trať závodu nebyla poblíž řeky.

Naše družstvo startovalo ve složení:

 • kategorie D 7 – Barbora Kmentová (2.B), Lucie Vyhnálková (1.A)
 • kategorie H 7 – Vašek a Martin Roudní (2.A)
 • kategorie D 9 – Edita Šmahelová (3.A), Míša Kocková (4.A)
 • kategorie H 9 – Lukáš Svoboda a Jan Bíl (4.B)
 • kategorie DS – Pavla Horová (3.H) a Tereza Fenclová (1.F)
 • kategorie HS – Martin Šimáček (5.A) a Jan Jurica (5.B)

Kvalita všech zúčastněných týmů byla vysoká a stejně i náročnost všech tratí. Po sečtení všech výsledků získalo naše družstvo krásné 6. místo v kategorii středních škol a 8. místo v kategorii základních škol. Nejlepšího individuálního úspěchu dosáhl Martin Roudný, který obsadil ve své kategorii 2. místo. Podrobné výsledky všech kategorií najdete na: https://sites.google.com/site/zavod20130605/vysledky

Děkujeme všem žákům za skvělou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Zuzana Burianová

více…

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
 • Josef Rak (webmaster)
 • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
 • telefon: 466 650 715
 • e-mail: info@gypce.cz
 • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.