Maturitní zkoušky více
MENU více

Republikové finále v orientačním běhu

Publikováno: 11. 6. 2013

Ve středu 5.června se v daleké Plané nad Lužnicí konalo republikové finále v orientačním běhu. V době povodní byl stav trasy velmi nejistý, ale přesto se naše družstvo pod vedení paní učitelky Renaty Čermákové vydalo vstříc náročnému závodu. Oproti očekávání byla cesta vlakem velmi klidná a také trať závodu nebyla poblíž řeky.

Naše družstvo startovalo ve složení:

 • kategorie D 7 – Barbora Kmentová (2.B), Lucie Vyhnálková (1.A)
 • kategorie H 7 – Vašek a Martin Roudní (2.A)
 • kategorie D 9 – Edita Šmahelová (3.A), Míša Kocková (4.A)
 • kategorie H 9 – Lukáš Svoboda a Jan Bíl (4.B)
 • kategorie DS – Pavla Horová (3.H) a Tereza Fenclová (1.F)
 • kategorie HS – Martin Šimáček (5.A) a Jan Jurica (5.B)

Kvalita všech zúčastněných týmů byla vysoká a stejně i náročnost všech tratí. Po sečtení všech výsledků získalo naše družstvo krásné 6. místo v kategorii středních škol a 8. místo v kategorii základních škol. Nejlepšího individuálního úspěchu dosáhl Martin Roudný, který obsadil ve své kategorii 2. místo. Podrobné výsledky všech kategorií najdete na: https://sites.google.com/site/zavod20130605/vysledky

Děkujeme všem žákům za skvělou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Zuzana Burianová

více…

více

 • Kontakt více
  • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
  • 530 03 Pardubice, Česká republika.
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.