Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Robotický den v Praze – MFF UK a Robonika

V sobotu 8. 6. 2013 soutěžili studenti z robotnického kroužku na Robotnickém dnu, který pořádala MFF UK v Praze. Bylo vypsáno celkem 7 kategorií – Art, Robots & Entertainment, Bear Rescue Beginner, Bear Rescue Advanced, Ketchup House, Line Follower, Mini Sumo, RoboCarts. Naši studenti soutěžili se 2 roboty v kategorii Mini Sumo.

V této kategorii bylo přihlášeno 16 robotů, kvalifikovalo se pouze osm. Soutěžící se utkali systémem každý s každým ve dvou kolech, prvních pět postoupilo do finále. Náš tým Sisyfos skončil na 7. místě, druhý tým Etrychnov postoupil do finále ze 4. – 5. místa. Ve finále byla konkurence silná, ale umístění na 3. – 4. místě bylo výborné. V boji o konečné 3. místo jsme úspěšní nebyli.

Poděkování patří všem, kteří ze zúčastnili stavby a programování robotů: tým Etrychnov (Jiří Etrych, Vojtěch Rychnovský, Vojtěch Novotný) a tým Sisyfos (Jan Jurica, Matěj Tobiáš) – všichni z 5.B. Na soutěži výrazně pomohli: Martin Jaroš (1.F) a Václav Ruml (2.F).

zdroj: http://youtu.be/qFwkVQUJ-Rg

 Pavel Kycl

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.