Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Beseda s Norou Fridrichovou

V pondělí 17. 6. 2013 od 10.00 měli studenti tříd 5.A, 6.B, 2.F a 2.H možnost setkat se s Norou Fridrichovou, novinářkou, reportérkou a v neposlední řadě také s absolventkou našeho gymnázia.

V průběhu hodinového vyprávění poodkryla Nora Fridrichová všem posluchačům zákulisí České televize i tvorby pořadu 168 hodin. Podělila se s námi o zkušenosti s prací investigativní novinářky, pobavila svými zážitky z tvorby reportáží i vzpomínkami na setkání s významnými osobnostmi, zvláště pak politiky. Zavzpomínala na svá studia na Gymnáziu Dašická a především pak na některé pedagogy. Na všechny otázky studentů Nora ochotně odpovídala a připojila i svá doporučení pro potenciální zájemce o studia žurnalistiky.

Beseda proběhla v rámci projektu Slavní absolventi naší školy, kdy studenti v průběhu letošního školního roku představovali svým spolužákům formou prezentací osobnosti, které po ukončení studií na naší škole dosáhly významných profesních úspěchů.

 

 

Ivana Hrdinková

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.