Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

Beseda s Norou Fridrichovou

Publikováno: 18. 6. 2013

V pondělí 17. 6. 2013 od 10.00 měli studenti tříd 5.A, 6.B, 2.F a 2.H možnost setkat se s Norou Fridrichovou, novinářkou, reportérkou a v neposlední řadě také s absolventkou našeho gymnázia.

V průběhu hodinového vyprávění poodkryla Nora Fridrichová všem posluchačům zákulisí České televize i tvorby pořadu 168 hodin. Podělila se s námi o zkušenosti s prací investigativní novinářky, pobavila svými zážitky z tvorby reportáží i vzpomínkami na setkání s významnými osobnostmi, zvláště pak politiky. Zavzpomínala na svá studia na Gymnáziu Dašická a především pak na některé pedagogy. Na všechny otázky studentů Nora ochotně odpovídala a připojila i svá doporučení pro potenciální zájemce o studia žurnalistiky.

Beseda proběhla v rámci projektu Slavní absolventi naší školy, kdy studenti v průběhu letošního školního roku představovali svým spolužákům formou prezentací osobnosti, které po ukončení studií na naší škole dosáhly významných profesních úspěchů.

 

 

Ivana Hrdinková

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.