Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

HALLOWEEN 2013

Dne 31.10.2013 se uskutečnil na naší škole první karneval v halloweenských kostýmech. Organizace se aktivně ujaly studentky ze 3.A – Křížová, Kopecká, Bártová, Praislerová a D. Wilhelmová, která v angličtině připomněla účastníkům historii a tradice spojené s Halloweenem.

Potom následoval průvod masek a zábavné soutěže, které si velice zdařile připravili studenti tříd nižšího gymnázia – např.apple-hunting, kreslené sudoku na téma Halloween a mnoho dalších. Nedílnou součástí akce bylo i pohoštění dýňovými specialitami – bábovkami z dýně, pomazánkami, muffiny, košíčky, sušenkami, zavařeninou. Moc děkujeme všem, kteří něco přinesli, vše bylo chutné a na pohled atraktivní.

 

Dík patří také M. Kockové z 5.A, která vyrobila z proutí halloweeenskou čarodějnici a V. Kratochvílovi za krásně vyřezanou Jack-o-Lantern. Doufáme, že příštího karnelvalu se zúčastní více masek a povede se nám ho lépe ozvučit. Atmosféru dokreslují i fotografie z halloweenského odpoledne.

Hana Šimková

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.