Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Dr. Jekyll and Mr. Hyde v angličtině

Dne 24.10. 2013 navštívily třídy předmaturitního ročníku 7.A, 7.B, 3.F a 3.H divadelní představení v anglickém jazyce ve VČD Pardubice. Jednalo se o představení založené na knize od skotského spisovatele R. L. Stevensona, Podivný případ Dr. Jekylla a pana Hyda. Děj byl skvěle zpracovaný, hercům bylo krásně rozumět, i když nemluvili naší mateřštinou.

Mimoto, postavy byly ztvárněné opravdu talentovanými herci, a tak nám ani příliš nevadila nedokonalá scéna. Podle mě to pro nás všechny byla zajímavá zkušenost, kdy jsme si mimo jiné mohli vyzkoušet i naši zdatnost v cizím jazyce.

Lucie Kratochvílová 7.B

Some short reviews from our students: Actors were perfect, I understood almost everything. It was a great performance. Actors were amazing and I was really delighted that I could understand very well. I liked the how actors spoke: slowly enough and clearly.  And the story was also interesting.

 

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.