Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Krajské finále středních škol v plavání: dívky první, chlapci druzí

plavkyne_a_plavciV Chrudimi se 10. 12. 2013 uskutečnilo krajské finále středních škol v plavání. Naši školu reprezentovala družstva chlapců i dívek, která postoupila z okresního kola.  Za obě dvě družstva museli na poslední chvíli nastoupit náhradníci za nemocné spolužáky.  I přes tento handicap si naši závodníci vedli výborně.

Dívky po velmi vyrovnaném boji obsadily 1. místo o jediný bod před Gymnáziem Svitavy.

Soutěž chlapců byla neméně dramatická. O vítězi rozhodovala štafeta 6×50 VZ, která se plavala jako poslední závod celé soutěže. Tuto štafetu vyhrálo družstvo Gymnázia Vysoké Mýto a před naší štafetou a to zároveň rozhodlo o celkovém dvoubodovém vítězství chlapců z Vysokého Mýta.

Naše družstva plavala v tomto složení:

  • družstvo dívek: L. Štěrbová, M. Libiaková, K. Janatová, Stodolová, Stoklasová a V. Burešová
  • družstvo chlapců: D. Hartl, J. Jurica, L. Svoboda, J. Bíl, Š. Plachý a J. Kadlec

plavci_01

plavci_02

plavkyne

Luděk Burian

související: kabinet tělesná výchova

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.