Maturitní zkoušky více
MENU více

Maturanti proti učitelům

Publikováno: 10. 1. 2014

Dne 20.12.2013 jsme sehráli tradiční hokejové utkání proti naším dlouholetým sokům… učitelům!

My, maturanti, jsme nastoupili v nejsilnějším možném výběru (viz foto). Již na začátku utkání se vyskytly menší komplikace. Náš tým a učitelský tým si domluvil jednoho a téhož gólmana. Naštěstí jsme mu my psali první a tak museli učitelé nastoupit v první třetině v šesti, s hráčem v kase.

hokej_2013_01

Utkání zahájili svůdné Ice girls se svým vystoupením. Byli jsme svědky neuvěřitelných krasobruslařských kousků, které později v zápase zopakovalo i pár hráčů. Na závěr vystoupení, jsme mohli vidět i ukázku curlingu.

Všechny nás mile překvapilo obecenstvo. V hledišti byl nespočet diváků a ještě více divaček, které přišly podpořit maturanty. Celá tribuna vytvořila skvělou atmosféru! Děkujem!

hokej_2013_02
O vysoké úrovni utkání svědčilo také množství fotografů, v neposlední řadě také skvělá moderátorská dvojce Ondřej Korol a Petr Buriánek.

Samotné utkání přineslo spoustu humorných chvil. Mohli jsme býti svědky všemožných pádů a baletních kreací, ale naštěstí samotné utkání nepřineslo žádné zranění. Maturanti si brzy vytvořili náskok 2:0, ale učitelé se ničeho nezalekli a brzy vyrovnali. Od druhé třetiny se nikdy stav nevzdálil na rozdíl jediného gólu.

O druhé přestávce proběhla soutěž pro diváky, kterou vyhrála Denisa Petržílková!  Tímto se jí také omlouvám za opomenutí předání výhry.

Ke konci utkání, si učitelé utrhli vedení na 4:3. Nic nezměnila ani poslední minuta, kdy maturanti neustále ohrožovali soupeřovu kasu, ale bohužel stav 4:3 se nezměnil.

Po ukončení utkání byl titul opět předán kapitánu vítězného družstva Luďkovi Burianovi. Maturanti poděkovali divákům a skočili rybičku. Naneštěstí se jednomu z nás povedlo, vyhodit si hokejku nad hlavu, takže při dopadu mu rozrazila hlavu…