Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Maturanti proti učitelům

Dne 20.12.2013 jsme sehráli tradiční hokejové utkání proti naším dlouholetým sokům… učitelům!

My, maturanti, jsme nastoupili v nejsilnějším možném výběru (viz foto). Již na začátku utkání se vyskytly menší komplikace. Náš tým a učitelský tým si domluvil jednoho a téhož gólmana. Naštěstí jsme mu my psali první a tak museli učitelé nastoupit v první třetině v šesti, s hráčem v kase.

hokej_2013_01

Utkání zahájili svůdné Ice girls se svým vystoupením. Byli jsme svědky neuvěřitelných krasobruslařských kousků, které později v zápase zopakovalo i pár hráčů. Na závěr vystoupení, jsme mohli vidět i ukázku curlingu.

Všechny nás mile překvapilo obecenstvo. V hledišti byl nespočet diváků a ještě více divaček, které přišly podpořit maturanty. Celá tribuna vytvořila skvělou atmosféru! Děkujem!

hokej_2013_02
O vysoké úrovni utkání svědčilo také množství fotografů, v neposlední řadě také skvělá moderátorská dvojce Ondřej Korol a Petr Buriánek.

Samotné utkání přineslo spoustu humorných chvil. Mohli jsme býti svědky všemožných pádů a baletních kreací, ale naštěstí samotné utkání nepřineslo žádné zranění. Maturanti si brzy vytvořili náskok 2:0, ale učitelé se ničeho nezalekli a brzy vyrovnali. Od druhé třetiny se nikdy stav nevzdálil na rozdíl jediného gólu.

O druhé přestávce proběhla soutěž pro diváky, kterou vyhrála Denisa Petržílková!  Tímto se jí také omlouvám za opomenutí předání výhry.

Ke konci utkání, si učitelé utrhli vedení na 4:3. Nic nezměnila ani poslední minuta, kdy maturanti neustále ohrožovali soupeřovu kasu, ale bohužel stav 4:3 se nezměnil.

Po ukončení utkání byl titul opět předán kapitánu vítězného družstva Luďkovi Burianovi. Maturanti poděkovali divákům a skočili rybičku. Naneštěstí se jednomu z nás povedlo, vyhodit si hokejku nad hlavu, takže při dopadu mu rozrazila hlavu…

hokej_2013_04

Už zbývala jen společná fotografie a autogramiáda.

Utkání přihlíželo 279 diváků!

foto: Jan Pelikán, text: Šimon Vršanský

související: kabinet tělesná výchova

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.