Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Po pIšQworkách přichází Prezentiáda

Soutěž Prezentiáda není u nás žádnou novinkou. Gymnázium Dašická 1083  patří mezi tradiční účastníky. Prezentiáda je spojena s řadou úspěchů našich studentů v krajských i v celostátních kolech:

Prezentiáda je soutěž podporovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a řadou firem z oblasti IT.

Přinášíme proto pozvánku na letošní kolo této soutěže.  Pokud máte zájem, kontaktujte pokud možno co nejdříve své vyučující informatiky případně přímo autora tohoto textu.

PDF ke stažení: Prezentiada_2014_pozvanka

Milan Volejník

Oficiální text pozvánky na Prezentiádu 2014 

Rádi bychom vás pozvali k účasti v další soutěži pořádané občanským sdružením Student Cyber Games, kterou je Prezentiáda. Jedná se již o pátý ročník týmové soutěže v prezentačních dovednostech, umožňující studentům středních škol a nově i žákům osmých a devátých tříd základních škol, zdokonalit se nejen ve vystupování před publikem, ale také v práci s Power Pointem a Prezi.

Prezentační dovednosti jsou přitom v dnešní době naprosto nepostradatelné, ať už u maturity, na vysoké škole, při pracovních pohovorech a koneckonců i v osobním životě. Protože ve školských osnovách většinou není prostor pro rozvoj těchto soft skills, Prezentiáda se směle pokouší tuto mezeru zaplnit a studentům pomoci získat zdravé sebevědomí i znalosti a dovednosti týkající se prezentování.

Tipy&Triky na oficiálním webu Prezentiády, sestavené odborníky, zase studentům dobře poradí, jak prezentaci připravit, či jak se při prezentování chovat.

Pravidla

Tříčlenné týmy si připraví prezentaci na jedno z témat Tabule vs. technologieCo bych dělal/a s milionem dolarů nebo Školné na VŠ?!, kterou poté předvedou před odbornou porotou na krajských kolech soutěže. Vítězné týmy se utkají ve velkém dvoudenním finále v Brně 24. a 25. dubna 2014. Každá škola může do soutěže přihlásit až tři týmy. V případě, že se na škole uskuteční školní kolo, o kterém nám zašlete krátkou zprávu, lze přihlásit dokonce i tým čtvrtý!

Uzávěrka přihlášek je 28. března 2014!

Na nejlepší týmy čekají hodnotné ceny: mobilní telefony Huawei, tablety Lenovo, workshop prezentačních dovedností nebo adrenalinový den.

Veškeré podrobnosti najdete v přiložené pozvánce a na webových stránkách www.prezentiada.cz

Těšíme se na Vaši účast!

Jiří Kazda
koordinátor soutěže
Student Cyber Games, o.s.
Neváhej a vystup z řady, Prezentiáda je opět tady!
www.prezentiada.cz
www.facebook.com/prezentiada

Student Cyber Games, občanské sdružení podle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů
IČ 26678586, Křenová 19, 602 00 Brno, Česká republika, www.scg.cz

 

Prezentiada_2014_01

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.