Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Okresní kolo v basketbalu dívek

Turnaj z pohledu asistenta trenéra Marie Kudrnové:

Dne 11. 3. 2014 se v Městské hale BK JIP Pardubice konalo okresní kolo v basketbalu dívek, jehož vítěz postupuje do kvalifikace na republikové finále.

basket_2014_03

Turnaje se zúčastnily 4 týmy a hrálo se systémem každý s každým. Naše družstvo bylo složeno z devíti statečných hráček: Kateřina Stará 8.A, Kateřina Bibenová 8.A, Lucie Stoklasová 2.F, Eliška Horníková 2.F, Jana Remešová 2.F, Karolína Železná 7.A, Tereza Křesťanová 6.A, Nela Mencová 6.A, Barbora Martínková 6.A se umístily na druhém místě, z důvodu prohry v prvním zápase se Střední zdravotnickou školou. Po prvním zaváhání se však naše reprezentace obula do dalších dvou soupeřů a drtivě porazila Gymnázium Mozartova a SOŠ cestovního ruchu.

Všechny hráčky si zaslouží velikou pochvalu za předvedený sportovní výkon, bojovnost a fyzickou kondici. Dívkám děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme jim mnoho dalšího střeleckého štěstí.

Zvláštní poděkování patří Mgr.Ludmile Pačovské za profesionální výkon trenéra.

Marie Kudrnová

 

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.