Maturitní zkoušky více
MENU více

Okresní kolo v basketbalu dívek

Publikováno: 18. 3. 2014

Turnaj z pohledu asistenta trenéra Marie Kudrnové:

Dne 11. 3. 2014 se v Městské hale BK JIP Pardubice konalo okresní kolo v basketbalu dívek, jehož vítěz postupuje do kvalifikace na republikové finále.

basket_2014_03

Turnaje se zúčastnily 4 týmy a hrálo se systémem každý s každým. Naše družstvo bylo složeno z devíti statečných hráček: Kateřina Stará 8.A, Kateřina Bibenová 8.A, Lucie Stoklasová 2.F, Eliška Horníková 2.F, Jana Remešová 2.F, Karolína Železná 7.A, Tereza Křesťanová 6.A, Nela Mencová 6.A, Barbora Martínková 6.A se umístily na druhém místě, z důvodu prohry v prvním zápase se Střední zdravotnickou školou. Po prvním zaváhání se však naše reprezentace obula do dalších dvou soupeřů a drtivě porazila Gymnázium Mozartova a SOŠ cestovního ruchu.

Všechny hráčky si zaslouží velikou pochvalu za předvedený sportovní výkon, bojovnost a fyzickou kondici. Dívkám děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme jim mnoho dalšího střeleckého štěstí.

Zvláštní poděkování patří Mgr.Ludmile Pačovské za profesionální výkon trenéra.

Marie Kudrnová

 

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.