Harmonogram školního roku více
MENU více

Krajské finále soutěže Prezentiáda: naše týmy na prvním a třetím místě

Publikováno: 14. 4. 2014

Již pátý ročník soutěže prezentačních dovedností studentů měl v pondělí 14. dubna 2014 na programu finálové klání Pardubického kraje.  Letos se konalo v aule pardubického Gymnázia Mozartova. Studenti naší školy reprezentující v krajském finále této soutěže pořádané pod patronací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy navázali na úspěchy z minulých čtyřech ročníků. Mezi trojicí nejlepších týmů v krajském finále byly dva týmy z naší školy:

trupky_vitezne

Trojice Karel Kovář, Kateřina Zechovská a Markéta Nováková,  tým Trupky, v krajském finále soutěže Prezentiáda 2014 excelovala a radovala se z vítězství a postupu do celostátního finále letos konaného v Brně.

Tým Duj tIvoqtaH ve složení Martin Kaplan, Ester Kalhousová, Jan Jurica završil úspěch studentů naší školy třetím místem.

Milan Volejník

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.