Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Prezentiáda 2014: Česko – Slovenské finále ESF MUNI Brno

Prezentiáda je soutěž prezentačních dovedností žáků středních (a letos nově) i základních škol. Tato soutěž je podporovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy i řadou významných firem. Cílem této soutěže je vychovávat mladé lidi ve schopnostech umět prodat svůj nápad, svou znalost či myšlenku. Mezinárodní studie totiž uvádějí, že v ČR máme řadu nadprůměrně inteligentních lidí, ale za většinou vyspělých zemí zaostáváme ve schopnosti tyto myšlenky prodat. Prezentiáda se tento významný deficit snaží zmenšit

Prezentiáda 2014 byla již pátým ročníkem soutěže, která se snaží hravou formou naučit žáky středních a základních škol prezentačním dovednostem a sebevědomému vystupování.

Z prvního místa v krajském finále postoupil tým naší školy Trupky ve složení šéf týmu Karel Kovář (2. F), Kateřina Zechovská a Markéta Nováková (obě 2. H) do mezinárodního finále.

V mezinárodním finále na Ekonomicko-správní fakultě MUNI Brno v silné konkurenci 17 týmů zvítězila Ne tak svatá trojice z Gymnázia Chodov. Náš tým Trupky vybojoval ceněné 5. místo.

související: 

Prezentiada2014_finale_Trupky_01

text a foto: Milan Volejník

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.