Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Tereza Luňáková je nejlepší francouzštinářkou v republice

Tereza Luňáková: nejlepší francouzštinářka v ČR

Po vítězství v krajském kole Soutěže ve francouzském jazyce konaném dne 20. března 2014 na naší škole se Tereza Luňáková (7.A) minulý čtvrtek vydala do Prahy změřit své síly s těmi nejlepšími ze všech krajů. Národní kolo soutěže se konalo 24. dubna 2014 v prostorách Francouzského Institutu v Praze.

Po poslechu, kterým soutěž vždy zahajuje, si Tereza vytáhla pořadové číslo 1. Čekal ji obrázek a monolog, po kterém následují otázky. Komisi tvořili jako vždy 2 Češi a jeden Francouz. Jak mi později porotci sdělili, Tereza nasadila laťku tak vysoko, že se ji již nikomu nepodařilo překonat. Její výstup je prý naprosto ohromil. Tereza zvítězila v kategorii B1.

Vyhrát kraj je skvělé. Vyhrát republiku neuvěřitelné. Vyhrát republiku dva roky po sobě je i v historii soutěže ojedinělé a ÚŽASNÉ !!!

Gratulujeme Tereze a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

 Přemysl Machatý

Tereza vyhrála několik věcných cen (slovník, průvodce, knihy) a zejména půlroční kurz dle vlastního výběru na Francouzské alianci. Gratulaci přidala i ataché pro francouzský jazyk v České republice, paní Florence SAINT-YGNAN. Její skvělý výkon jsme vzápětí vyrazili stylově oslavit do nedaleké cukrárny Saint-Tropez.

P1110228 P1110230

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.