Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Pěvecký sbor Gymnázia Dašická na festivalu

Pěvecký sbor našeho gymnázia v sobotu 10. května 2014  vzorně reprezentoval naši školu na 3. ročníku Festivalu dětského sborového zpěvu v Cholticích.

Po loňské účasti už sboristé věděli, že nás čeká příjemné a milé přivítání organizátorů a skvělá akustika choltického zámku, především kaple sv. Romedia. Právě ta dokonale podtrhla náš pěvecký výkon při prvním koncertu, na kterém zpěváci vystřihli několik skladeb v tříhlasé, čtyřhlasé i šestihlasé úpravě.

Druhá část koncertu se díky slunečnému počasí přesunula na nádvoří zámku, kde se sbor naší školy s posluchači rozloučil příznačným Oh Happy Day a sklidit zasloužené ovace.

V prvním hlase excelovala Zuzka Blehová 🙂 (3.F), Anička Davidová 🙂 (3.F), Nikola Pozdníková (3. A), Lenka Svašková  🙂 (5.A) a Nelinka Habětínková (1.B), druhý hlas  skvěle  zvládla Anežka Sychrová (3.H), Katka Smítalová (3.F), Pavla Kropáčková 🙂 (5.A), Jana Paulysková (5.A),  Zuzka Zajíčková (1.B) a Denisa Filipová (1.B), s třetím hlasem si bezkonkurenčně poradily Petra Jirásková (6.A), Dora Zástěrová (6.A) a Zuzka Jirásková (1.A), čtvrtý hlas suverénně zazpíval Lukáš Nejezchleb (2.B), Dan Barek (3.A) a František Valenta (1.F).  Za klavírní doprovod a následné sólo děkujeme Markétě Novákové 🙂 (2.H).

Všem zpěvákům upřímně děkuji za jejich výkony a vzornou reprezentaci naší školy.

Ivana Hrdinková

 Pěvecký sbor Gymnázia Dašická na festivalu v Cholticích  Pěvecký sbor Gymnázia Dašická na festivalu v CholticíchPěvecký sbor Gymnázia Dašická na festivalu v Cholticích

související:

 

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.