Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Projekt Comenius – Partnerství škol tentokráte ve Vídni

V týdnu 5. – 9. 5. 2014 se konala 4. mobilita projektu Comenius – Partnerství škol ve Vídni (téma projektu: ‛Exploring and sharing European – Turkish common and different body languages to understand each other better’ – překlad: Zkoumání a sdílení evropsko-tureckých společných a odlišných znaků v řeči těla, abychom si lépe rozuměli).

Projektové schůzky se zúčastnilo 8 studentů a 2 vyučující naší školy. Na této poslední projektové schůzce proběhlo dokončení online brožury zobrazující společné a rozdílné znaky v body language (řeči těla) jednotlivých partnerských zemí, exhibice projektových produktů v rakouské partnerské škole a tisková konference k ukončení tohoto dvouletého projektu.

Studenti i vyučující měli možnost navštívit hodinu angličtiny, účetnictví a informační technologie na tamější střední škole, poznat tradiční rakouskou kuchyni a prohlédnout si nejznámější památky Vídně.

Kateřina Ulbrichová

související:

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.