Maturitní zkoušky více
MENU více

Postup do celostátního finále v orientačním běhu

Publikováno: 23. 5. 2014

Ve středu 14. 5. 2014 se v Pardubicích ve studáneckém lese uskutečnilo okresní a současně krajské finále Olympiády dětí a mládeže v orientačním běhu. V chladném, ale naštěstí suchém počasí reprezentovali naši školu žáci nižšího i vyššího gymnázia. Trať byla poměrně náročná a místy i velmi bahnitá a mokrá, přesto se naši běžci dokázali prosadit na přední příčky a v celkovém součtu obsadilo družstvo nižšího gymnázia 1. – 2. místo v kategorii ZŠ a víceletých gymnázií a pouze horším součtem časů pak nepostoupilo do republikového finále. I přesto děkuji všem žákům za výborné výkony. Družstvo vyššího gymnázia obsadilo sice druhou příčku, ale do republikového finále postupuje díky umístění ve finálovém kole v předchozím roce.  Gratuluji a přeji hodně úspěchů v celostátním kole.

Podrobné výsledky na lpu.cz

Družstvo nižšího gymnázia startovalo ve složení: Róza Polášková , Mai Le Thi Than , Lucie Vojtěchová , Ema  Hovorková (všechny 1. A), Lucie Vyhnálková (2. A), Petr Filip (2. A), Matěj Macela (1. A), Martin Roudný (3. A), David Marel (4. B), Jan Žák (4. B), Daniel Dvořáček (3. B), David Heidler (3. B),Edita Šmahelová (4. A), Pavla Sankotová (4. B), Adéla Vavřinová (3. A), Anna Pospíšilová (3. A), Bára Kmentová (3. B)

Družstvo vyššího gymnázia startovalo ve složení: Jan Jurica (6. B), Martin Šimáček (6. A), Jan Zelinka (4. F), Tomáš Deml (7. B), Kryštof Bezdíček (6. B), Petra Sádlová  (4. H), Táňa Nacu ,Míša Kocková , Veronika Hronová  (všechny 5. A).