Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Postup do celostátního finále v orientačním běhu

Ve středu 14. 5. 2014 se v Pardubicích ve studáneckém lese uskutečnilo okresní a současně krajské finále Olympiády dětí a mládeže v orientačním běhu. V chladném, ale naštěstí suchém počasí reprezentovali naši školu žáci nižšího i vyššího gymnázia. Trať byla poměrně náročná a místy i velmi bahnitá a mokrá, přesto se naši běžci dokázali prosadit na přední příčky a v celkovém součtu obsadilo družstvo nižšího gymnázia 1. – 2. místo v kategorii ZŠ a víceletých gymnázií a pouze horším součtem časů pak nepostoupilo do republikového finále. I přesto děkuji všem žákům za výborné výkony. Družstvo vyššího gymnázia obsadilo sice druhou příčku, ale do republikového finále postupuje díky umístění ve finálovém kole v předchozím roce.  Gratuluji a přeji hodně úspěchů v celostátním kole.

Podrobné výsledky na lpu.cz

Družstvo nižšího gymnázia startovalo ve složení: Róza Polášková , Mai Le Thi Than , Lucie Vojtěchová , Ema  Hovorková (všechny 1. A), Lucie Vyhnálková (2. A), Petr Filip (2. A), Matěj Macela (1. A), Martin Roudný (3. A), David Marel (4. B), Jan Žák (4. B), Daniel Dvořáček (3. B), David Heidler (3. B),Edita Šmahelová (4. A), Pavla Sankotová (4. B), Adéla Vavřinová (3. A), Anna Pospíšilová (3. A), Bára Kmentová (3. B)

Družstvo vyššího gymnázia startovalo ve složení: Jan Jurica (6. B), Martin Šimáček (6. A), Jan Zelinka (4. F), Tomáš Deml (7. B), Kryštof Bezdíček (6. B), Petra Sádlová  (4. H), Táňa Nacu ,Míša Kocková , Veronika Hronová  (všechny 5. A).

Zuzana Burianová

 

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.