Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Zakončení projektu Comenius

Ve středu 18. 6. 2014 proběhla ve školní jídelně schůzka k zakončení projektu Comenius – Partnerství škol na téma ‛Exploring and sharing European – Turkish common and different body languages to understand each other better’ (překlad: Zkoumání a sdílení evropsko-tureckých společných a odlišných znaků v řeči těla, abychom si lépe rozuměli).

Koordinátora projektu za školu (Mgr. Kateřina Ulbrichová) seznámila vyučující, rodiče, žáky s průběhem dvouletého projektu, s jeho výsledky (představení finální brožury zobrazující body language jednotlivých partnerských zemí, prezentace žáků na téma Silent films, ukázka výtvarných prací, atd.). Žáci ze současného a bývalého projektového týmu předvedli prezentace fotek s doprovodným komentářem o jednotlivých zahraničních mobilitách.

Finální brožura zobrazující stejné a odlišné znaky v body language (řeči těla) jednotlivých partnerských zemí je dostupná na naší projektové webové stránce:

http://www.turkisheubodylanguages.com (konkrétně pod záložkou Project products – E-Catalogue book)

Veškeré další informace a materiály naleznete v průběhu září 2014 v databázi EST na: http://www.europeansharedtreasure.eu

 

Comeniuspozvanka

Kateřina Ulbrichová

související:

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.