Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Březinův pohár: obě družstva dívek zvítězila

Ve čtvrtek 18. 9. 2014 se uskutečnil jubilejní  50. ročník Březinova poháru na městském stadionu. Závodu v lehké atletice se zúčastnily dívky 1. a 2. ročníku v jedné kategorii. Byly to Barbora Ženková, Anna Sákrová, Natálie Franclová, Taťána Borovcová, Adéla Glücková, Kateřina Kvapilová, Edita Šmahelová a Michaela Štěrbová.

Za starší kategorii, což znamená především 3. a 4. ročník, závodily Anna Doubravová, Kateřina Janatová, Lucie Stoklasová, Tereza Krejnusová, Kateřina Jozífová, Veronika Kupková a Karolína Železná.

Obě družstva dívek s velkým bodovým náskokem jasně vyhrála. I přes velký úspěch, putovní pohár po letošním ročníku získalo za celkové vítězství Gymnázium Holice, jelikož se naši chlapci neúčastnili.

Třešničkou na dortu bylo vítězství Lucie Stoklasové, která vyhrála nejlepší výkon ve starší kategorii dívek za výkon v kouli a to 11,12 m a vylepšila si tím i osobní rekord. Blahopřejeme všem a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

 

T. Krejnusová 4.H

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.