Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

Adaptační kurz: shrnutí a obsáhlá fotogalerie

Publikováno: 19. 9. 2014

aktualizováno 19. 9. 2014 20:51 hod.: opravena fotogalerie třídy 1.H

Od 9. do 13. září 2014 první ročníky vyššího gymnázia absolvovaly adaptační kurz v rekreačním středisku Relaxa v Jeseníkách. Ihned po příjezdu studenty čekaly zábavné hry s účelem vzájemně se seznámit a vytvořit přátelské prostředí v nově vzniklém kolektivu.
adaptak_01

Následující dny se nesly v duchu kolektiv stmelujících aktivit, které vyzkoušely nejenom naši snahu vyhrát, ale také (a především) schopnost komunikace a spolupráce se spolužáky. Kromě toho se každý mohl „vyřádit“ v mnoha adrenalinových aktivitách, mezi něž patřila například nízká a vysoká lana, horolezecká stěna, skok do prázdna, lukostřelba nebo vojensky laděná Army Game, kterou jsme si měli možnost zahrát jak ve dne, tak v noci.

Ke konci pobytu už počasí nebylo tolik příznivé, takže se většina aktivit konala uvnitř chaty, instruktoři však byli připraveni na cokoliv a nedá se říci, že by zavládla nuda.

Jak instruktoři a třídní učitelé slíbili, byla poslední večer společná diskotéka. Jedinou podmínkou bylo, že žáci si sami vyberou skladby, na které si chtějí zatančit. Na diskotéce se všichni dobře bavili a zatančili si jak se svými kamarády, které si během pobytu získali, tak i se spolužáky z vedlejší třídy.

Odjížděli jsme s pocitem, že jako kolektiv budeme schopni fungovat po celé čtyři roky studia a že ti, které jsme stěží znali, jsou nyní našimi přáteli.

Fotogalerie třídy 1.F:

Blanka Břízová

Fotogalerie třídy 1.H:

Vladimír Vícha

Kategorie:

Ze života školy
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.