Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Adaptační kurz: shrnutí a obsáhlá fotogalerie

aktualizováno 19. 9. 2014 20:51 hod.: opravena fotogalerie třídy 1.H

Od 9. do 13. září 2014 první ročníky vyššího gymnázia absolvovaly adaptační kurz v rekreačním středisku Relaxa v Jeseníkách. Ihned po příjezdu studenty čekaly zábavné hry s účelem vzájemně se seznámit a vytvořit přátelské prostředí v nově vzniklém kolektivu.
adaptak_01

Následující dny se nesly v duchu kolektiv stmelujících aktivit, které vyzkoušely nejenom naši snahu vyhrát, ale také (a především) schopnost komunikace a spolupráce se spolužáky. Kromě toho se každý mohl „vyřádit“ v mnoha adrenalinových aktivitách, mezi něž patřila například nízká a vysoká lana, horolezecká stěna, skok do prázdna, lukostřelba nebo vojensky laděná Army Game, kterou jsme si měli možnost zahrát jak ve dne, tak v noci.

Ke konci pobytu už počasí nebylo tolik příznivé, takže se většina aktivit konala uvnitř chaty, instruktoři však byli připraveni na cokoliv a nedá se říci, že by zavládla nuda.

Jak instruktoři a třídní učitelé slíbili, byla poslední večer společná diskotéka. Jedinou podmínkou bylo, že žáci si sami vyberou skladby, na které si chtějí zatančit. Na diskotéce se všichni dobře bavili a zatančili si jak se svými kamarády, které si během pobytu získali, tak i se spolužáky z vedlejší třídy.

Odjížděli jsme s pocitem, že jako kolektiv budeme schopni fungovat po celé čtyři roky studia a že ti, které jsme stěží znali, jsou nyní našimi přáteli.

Fotogalerie třídy 1.F:

Blanka Břízová

Fotogalerie třídy 1.H:

Vladimír Vícha

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.