Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Dvojnásobný úspěch našich volejbalistů

Ve třetím lednovém týdnu proběhlo na naší škole první kolo Olympiády mládeže ve volejbale. Obě družstva reprezentující naši školu potvrdila roli favoritů ve svých skupinách a postoupila do finále okresního kola, které se uskuteční ve středu 21. 1. 2015 (dívky)  a v pátek 23. 1. 2015 (chlapci) od osmi hodin opět v tělocvičně naší školy.

Sestavy:

  • Dívky:  Denisa Píšová, Anna Urbancová, Denisa Zelenková, Kateřina Vrbová, Kateřina Jozífová, Kamila Pavlíková, Zuzana Stará, Tereza Krejnusová a Tereza Burianová
  • Chlapci : Jan Bíl, Jan Tilšer, Jan Tilgner, Jan Pokorný, Lukáš Svoboda, Martin Vlk, Oskar Hofman a Jakub Dlouhý

Všem děkujeme za reprezentaci, gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole.

Radka Vašíčková

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.