Maturitní zkoušky více
MENU více

Žáci ze ZŠ Studánka v chemické laboratoři gymnázia

Publikováno: 8. 3. 2015

Žáci ze ZŠ Studánka se v pátek 6. března 2015 zúčastnili výuky v chemické laboratoři naší školy. Tato výuka se koná v rámci Projektu registrační číslo CZ.1.07/1.1.00/44.0012 „Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Pardubickém kraji“ financovaného z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

V rámci této výuky žáci ze základní školy poznali separační metody oddělování složek směsí, analytické metody stanovení kyselosti i kvantitativní analýzu stanovující množství cukru v nápojích běžně prodávaných na našem trhu.

Chemická laboratoř na naší škole byla vybavena v rámci Projektu registrační číslo CZ.1.07/1.1.00/44.0012 „Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Pardubickém kraji“ financovaného z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Milan Volejník

eu_vzdelavani

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.