Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Vítězství v okresním kole Chemické olympiády kategorie D

V pondělí 9. března 2015 proběhlo okresní kolo Chemické olympiády kategorie D. Tato kategorie je určena pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ a 3. a 4. ročníků osmiletých gymnázií. Místem konání byla již tradičně Střední průmyslová škola chemická v Pardubicích.

V letošním ročníku soutěže se sešlo 27 soutěžících z různých základních škol a též žáci našeho gymnázia Radek Hlaváček z 4.A, Barbora Bulvová z 3.A a Magdaléna Křišťanová z 3.A .

Soutěž měla již standardní průběh – vědomostní test a laboratorní část. Všichni naši žáci získali pěkné výsledky. Radek Hlaváček (vítěz minulého ročníku) porazil všech 27 účastníků a získal pro naše gymnázium cennou první příčku. Též obě dívky (v soutěži patřily mezi nováčky) se hezky umístily – získaly 14. a 18. místo a mnoho důležitých zkušeností do budoucna.

Všem soutěžícím blahopřeji k dosaženým výsledkům a držím palce Radkovi, který postupuje do krajského kola chemické olympiády, které se bude konat 28. 3. 2015 v Hradci Králové.

Alice Rychlíková

 

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.