Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Liga škol v orientačním běhu – výsledky

Ve středu 8. 4. 2015 proběhlo IV. kolo Ligy škol v orientačním běhu a uzavřela se tím celoroční soutěž základních škol a víceletých gymnázií v tomto krásném sportovním odvětví. Moc děkuji všem žákům naší školy, kteří se aktivně zapojili a přispěli tak k velmi dobrému výsledku naší školy. Celkově obsadilo naše gymnázium 3. místo za ZŠ Benešovo náměstí a ZŠ Závodu Míru.

V jednotlivcích byla nejúspěšnější žákyně třídy 1. B Kateřina Koberová, která zvítězila ve všech 4 závodech a maximálním počtem bodů obsadila 1. místo své kategorie. Ve stejné věkové skupině D12 se Adélka Bártová (1. B) umístila na 3. a Nela Horáková (1. A) na 4. místě.

V kategorii chlapců H 12 se na 2. místo probojoval Ondřej Macek (1. B), Jáchym Fencl (1. A) obsadil 5. místo a Matěj Sádovský (1. B) skončil na 9. místě.

Kategorie H 14 byla pro naši školu velmi úspěšná, neboť 1. a 2. místo obsadili bratři Roudní (4. A) a těsně pod stupni vítězů skončil Dan Dvořáček – 4. místo a David Heidler – 5. místo (oba 4. B).

V kategorii dívek D 14 nám unikly medailové příčky jen o jediný bod. Celkově na 4. místě skončila Bára Kmentová (4. B).

V letošním školním roce nás ještě čeká okresní a krajské finále v orientačním běhu a pak už se budeme těšit na příští rok. Ještě jednou děkuji všem žákům za reprezentaci školy.

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.