Maturitní zkoušky více
MENU více

Okresní kolo přespolního běhu: postupujeme do krajského kola

Publikováno: 30. 9. 2015

Předposlední zářijový den, tedy v úterý 29. 9. 2015, se konalo okresní kolo přespolního běhu. Letos se tento závod uskutečnil na trati v lese u Trnové. Jak už tomu na podzim bývá, bylo celkem chladno, ale ani to studentům gymnázia nezabránilo v jejich startu.

Jako první se na start postavily mladší ročníky, tedy studenti věkově odpovídající nižšímu gymnáziu, ale v těchto kategoriích jsme bohužel letos neměli žádného zástupce. Snad příště…

Po zdlouhavém čekání se na startovní čáru konečně mohla postavit děvčata vyššího gymnázia. V této kategorii letos startovala hned dvě družstva naší školy. Přestože se děvčata na trati snažila, na vítězství nedosáhlo ani jedno z družstev. Osobní úspěch si připsala Rozálie Bártová, která doběhla jako třetí. I ostatním dívkám, jmenovitě Magdaléně Křížové, Barboře Kopecké, Aleně Voženílkové, Zuzaně Praislerové, Kristýně Čermákové, Michaele Kockové, Kláře Kučerové a Barboře Škorpíkové patří velké díky za reprezentaci školy.

Po nich mohla na trať dlouhou 4 500 m vyrazit i kategorie chlapců. Závod byl velice napínavý a vyhrát mohla jen jedna škola. Chlapci dali do běhu veškeré své síly, a tak vítězství patřilo právě jim. Nejlépe se umístil Jindřich Střihavka, který obsadil krásné třetí místo. I ostatní podali skvělé výkony. A tak chlapecké družstvo ve složení Jan Jurica, Vojtěch Novotný, Jonáš Fencl, Marek Miřejovský, Martin Šimáček a Jindřich Střihavka postupuje do krajského kola. To se uskuteční ve čtvrtek 8. října 2015 v Poličce. Chlapcům přejeme mnoho štěstí!!!

Michaela Kocková 7.A

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.