Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Okresní kolo přespolního běhu: postupujeme do krajského kola

Předposlední zářijový den, tedy v úterý 29. 9. 2015, se konalo okresní kolo přespolního běhu. Letos se tento závod uskutečnil na trati v lese u Trnové. Jak už tomu na podzim bývá, bylo celkem chladno, ale ani to studentům gymnázia nezabránilo v jejich startu.

Jako první se na start postavily mladší ročníky, tedy studenti věkově odpovídající nižšímu gymnáziu, ale v těchto kategoriích jsme bohužel letos neměli žádného zástupce. Snad příště…

Po zdlouhavém čekání se na startovní čáru konečně mohla postavit děvčata vyššího gymnázia. V této kategorii letos startovala hned dvě družstva naší školy. Přestože se děvčata na trati snažila, na vítězství nedosáhlo ani jedno z družstev. Osobní úspěch si připsala Rozálie Bártová, která doběhla jako třetí. I ostatním dívkám, jmenovitě Magdaléně Křížové, Barboře Kopecké, Aleně Voženílkové, Zuzaně Praislerové, Kristýně Čermákové, Michaele Kockové, Kláře Kučerové a Barboře Škorpíkové patří velké díky za reprezentaci školy.

Po nich mohla na trať dlouhou 4 500 m vyrazit i kategorie chlapců. Závod byl velice napínavý a vyhrát mohla jen jedna škola. Chlapci dali do běhu veškeré své síly, a tak vítězství patřilo právě jim. Nejlépe se umístil Jindřich Střihavka, který obsadil krásné třetí místo. I ostatní podali skvělé výkony. A tak chlapecké družstvo ve složení Jan Jurica, Vojtěch Novotný, Jonáš Fencl, Marek Miřejovský, Martin Šimáček a Jindřich Střihavka postupuje do krajského kola. To se uskuteční ve čtvrtek 8. října 2015 v Poličce. Chlapcům přejeme mnoho štěstí!!!

Michaela Kocková 7.A

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.