Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

Okresní kolo Olympiády Pardubického kraje v plavání – 1. a 2. místo

Publikováno: 9. 11. 2015

V pondělí 9. 11. 2015 se uskutečnilo okresní kolo Olympiády Pardubického kraje v plavání. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení: Adéla Vavřinová, Michaela Štěrbová, Pavla Avramová, Tereza Pindorová, Lenka Stodolová a Veronika Rošková a samozřejmě i družstvo chlapců: Filip Vyskočil, Dan Hartl, Jan Bíl, Lukáš Svoboda, Štěpán Plachý a Marek Miřejovský.

Soutěž dívek byla od počátku jasnou záležitostí našich plavkyň, které zvítězily téměř ve všech individuálních disciplínách a také v obou štafetách a získaly zaslouženě nejen první místo a sladký dort, ale také postup do krajského kola.

Soutěž v kategorii chlapců byla napínavá do posledního závodu, kdy před poslední disciplínou mělo naše družstvo a družstvo SPŠE stejný bodový zisk. Rozhodnout tedy měla štafeta 6 x 50 metrů volný způsob. Naši plavci bojovali jako lvi, ale bohužel těsně prohráli o dohmat a získali 2. místo. Jejich výkon si zaslouží obrovskou pochvalu.

Děkuji všem žákům za skvělou reprezentaci školy a dívkám přeji hodně štěstí v krajském kole (8. 12. 2015)

Zuzana Burianová

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.