Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Okresní kolo Olympiády Pardubického kraje v plavání – 1. a 2. místo

V pondělí 9. 11. 2015 se uskutečnilo okresní kolo Olympiády Pardubického kraje v plavání. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení: Adéla Vavřinová, Michaela Štěrbová, Pavla Avramová, Tereza Pindorová, Lenka Stodolová a Veronika Rošková a samozřejmě i družstvo chlapců: Filip Vyskočil, Dan Hartl, Jan Bíl, Lukáš Svoboda, Štěpán Plachý a Marek Miřejovský.

Soutěž dívek byla od počátku jasnou záležitostí našich plavkyň, které zvítězily téměř ve všech individuálních disciplínách a také v obou štafetách a získaly zaslouženě nejen první místo a sladký dort, ale také postup do krajského kola.

Soutěž v kategorii chlapců byla napínavá do posledního závodu, kdy před poslední disciplínou mělo naše družstvo a družstvo SPŠE stejný bodový zisk. Rozhodnout tedy měla štafeta 6 x 50 metrů volný způsob. Naši plavci bojovali jako lvi, ale bohužel těsně prohráli o dohmat a získali 2. místo. Jejich výkon si zaslouží obrovskou pochvalu.

Děkuji všem žákům za skvělou reprezentaci školy a dívkám přeji hodně štěstí v krajském kole (8. 12. 2015)

Zuzana Burianová

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.