Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Ocenění nejlepších studentů města

V pondělí 9. 11. 2015 se na pardubické radnici rozdávaly ceny žákům základních a středních škol, kteří v minulém školním roce uspěli v krajských a celostátních kolech olympiád různých předmětů a dalších soutěžích. Ocenění přebírali žáci z rukou primátora města Pardubic Ing. Martina Charváta a jeho náměstka Mgr. Jakuba Rychteckého.

Z naší školy bylo na předávání pozváno v kategorii základních škol 11 žáků a v kategorii středních škol 18 žáků.

Všem oceněným žákům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Z naší školy byli oceněni tito žáci:

Zdeněk Cach, Petr Filip, Anežka Doležalová, Radek Hlaváček, Jiří Etrych, Štěpán Hortlík, Martin Jaroš, Zuzka Jirásková, Petra Jirásková, Petr Král, Michal Kalousek, Petr Kučera, Martin Kaplan, Silvie Mechová, Petra Kmoníčková, Matěj Mocek, Kamil Mudruňka, Tomáš Stránský, Vojtěch Novotný, Ester Ševčíková, Petra Rudišarová, Dominika Wilhelmová, Vojtěch Rychnovský, Kateřina Smítalová, Matěj Tobiáš, Filip Trusina, Jan Žák.

Luděk Burian, ředitel školy

související: Pardubice ocenily nejúspěšnější žáky a studenty za školní rok 2014/2015

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.