Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

Ocenění nejlepších studentů města

Publikováno: 11. 11. 2015

V pondělí 9. 11. 2015 se na pardubické radnici rozdávaly ceny žákům základních a středních škol, kteří v minulém školním roce uspěli v krajských a celostátních kolech olympiád různých předmětů a dalších soutěžích. Ocenění přebírali žáci z rukou primátora města Pardubic Ing. Martina Charváta a jeho náměstka Mgr. Jakuba Rychteckého.

Z naší školy bylo na předávání pozváno v kategorii základních škol 11 žáků a v kategorii středních škol 18 žáků.

Všem oceněným žákům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Z naší školy byli oceněni tito žáci:

Zdeněk Cach, Petr Filip, Anežka Doležalová, Radek Hlaváček, Jiří Etrych, Štěpán Hortlík, Martin Jaroš, Zuzka Jirásková, Petra Jirásková, Petr Král, Michal Kalousek, Petr Kučera, Martin Kaplan, Silvie Mechová, Petra Kmoníčková, Matěj Mocek, Kamil Mudruňka, Tomáš Stránský, Vojtěch Novotný, Ester Ševčíková, Petra Rudišarová, Dominika Wilhelmová, Vojtěch Rychnovský, Kateřina Smítalová, Matěj Tobiáš, Filip Trusina, Jan Žák.

Luděk Burian, ředitel školy

související: Pardubice ocenily nejúspěšnější žáky a studenty za školní rok 2014/2015

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.