Maturitní zkoušky více
MENU více

Liga škol v orientačním běhu

Publikováno: 26. 4. 2016

Čtvrtým kolem skončil 46. ročník Ligy škol v orientačním běhu. Během podzimu a jara proběhla celkem čtyři kola této soutěže. Počasí nebylo vždy příznivé a proto se do letošních výsledků započítávala pouze tři kola.

Děkujeme všem žákům, kteří reprezentovali naši školu a gratulujeme Kateřině Koberové (2. B), která zvítězila ve své kategorii D14 a také Michalu Krpatovi (1. B) a Ondřeji Mackovi (2. B), oba získali ve svých kategoriích 3. místo.

Naše škola obsadila v konečném součtu 4. místo. Podrobné výsledky najdete na následujících odkazech:

Na konci května nás čeká ještě závod orientačního běhu v rámci Olympiády mládeže Pardubického kraje, ve kterém nás budou reprezentovat nejlepší v každé věkové kategorii.