Maturitní zkoušky více
MENU více

Celostátní kolo škol v orientačním běhu v Praze Bohnicích

Publikováno: 9. 6. 2016

Ve středu  8. 6. 2016 se družstvo našich žáků zúčastnilo Celostátního kola škol v orientačním běhu v Praze Bohnicích v areálu psychiatrické nemocnice a přilehlém Čimickém údolí.

V kategorii H7 vyhrál Ondra Macek, výborně  si vedly v kategorii D7 i Adéla Bártová, která skončila na čtvrtém místě a Kateřina Koberová, která doběhla sedmá. Dobře běželi i chlapci v kategorii HS, Jonáš Fencl obsadil páté místo a Martin Roudný místo osmé.

V kategorii škol skončilo družstvo základních škol a víceletých gymnázií na devátém místě, družstvo středoškoláků na místě desátém.

• družstvo mladších: O. Macek, J. Vališ, K. Koberová, A. Bártová z 2.B, N. Horáková z 2.A, V. Kuhn  z 1.B, K. Kábelová z 3.B, Š. Hortlík, M. Macela, O. Ryšavý a Le Thi Than z 3.A
  • družstvo starších: J. Fencl z 2.F, M. Roudný z 5.A, J. Žák z 6.B, M. Kocková z 7.A, Edita Šmahelová z 6.A a K. Čermáková z 5.A

Všem účastníkům soutěže moc děkujeme za účast a získané body do soutěže družstev.