Harmonogram školního roku více
MENU více

Úspěch v plážovém volejbalu

Publikováno: 10. 6. 2016

Po úspěchu v krajském kole ve Svitavách se ve čtvrtek 9. června 2016  konalo celostátní finále v Brně. Finále se zúčastnilo celkem 13 týmů. Náš tým opět tvořila dvojice Oskar Hofman a Jan Bíl a jako náhradní hráč Michal Plodík.

Prvním kolem jsme prošli volným losem. Do druhého kola chlapci ze 7. B dostali konečné vítěze celého turnaje tým Gymnázium Křenová, Brno. Po těsné prohře s tímto celkem se náš tým dostal do čtvrtfinále přes týmy SPŠ Frýdek Místek aGymnázium V. Šmejkala, Ústí nad Labem, které porazili s velkým rozdílem. Zde se utkali s týmem Mendelova Gymnázia Opava po dobrém výkonu a výhře 2:0 na sety se probojovali do semifinále, kde narazili znovu na tým Gymnázium Křenová, Brno, bohužel ani na druhý pokus nedokázali tento celek porazit.

V posledním zápase na ně čekal soupeř z Gymnázia Nad Štolou z Prahy. V bitvě o třetí místo neztratili ani set a vyhráli znovu 2:0 a oba sety s velkým přehledem ovládli. Z Brna si tedy tým odváží skvělou náladu, bronzové medaile a celkové třetí místo v republice v beachvolejbalu.

text a foto: Michal Plodík, 7. B

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.