Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Školní pěvecký sbor na choltickém festivalu

V sobotu 12. května 2018 se členové pěveckého sboru našeho gymnázia zúčastnili přehlídky dětského sborového zpěvu v Cholticích. Do letošního 7. ročníku se přihlásil rekordní počet – dvanáct sborů z celé České republiky.

Festival se konal v areálu choltického zámku a byl rozdělen na dvě části. Během dopoledního programu se v kapli svatého Romedia jednotlivé sbory svým repertoárem představily. Koncert poté pokračoval odpoledne v rámci galaprogramu, kdy každý pěvecký sbor přednesl na zámeckém nádvoří svou oblíbenou píseň. Nakonec si všichni účinkující společně zazpívali na rozloučenou skladbu Kočár hudebního skladatele Miroslava Raichla.

Celý den probíhal v radostné a hudební náladě. Kamkoliv jste vstoupili, všude byla slyšet hudba. Slunečné počasí jenom umocnilo přátelskou atmosféru, ve které se celá sobota nesla. Dala nám tak zapomenout na úskalí, která jsme při přípravě na festival museli překonat.

Renáta Nováková, 2. H, foto: Ivana Hrdinková

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.