Maturitní zkoušky více
MENU více

Soutěž v anglickém jazyce pro nižší gymnázium

Publikováno: 26. 2. 2019

Během měsíce ledna 2019 proběhlo na naší škole ve třídě 2. A, v terciích a kvartách školní kolo soutěže AGYSLINGUA (čtení s porozuměním).  Dne 19. 2. 2019 jsme se zúčastnili ústního kola této soutěže pro základní školy a víceletá gymnázia pořádané Anglickým gymnáziem. Účastníci soutěže museli prokázat své dovednosti v poslechu, znalosti slovíček, psaní a ústním projevu. Do již 9. ročníku s celkem 3 kategoriemi se zapojilo 33 škol, naše žákyně Viktorie Kočová (kategorie A2, třída 2.A) a Tereza Buráňová (kategorie B1+, třída 4.A) obsadily 1. místo. Děkujeme jim i Petře Kmoníčkové (kategorie B1, třída 3B) za reprezentaci školy.

It was a great competition. We took a test, spoke about ourselves and completed a listening exercise. In the meantime, we tried playing golf. We also listened to a lecture by an EF worker speaking about possible ways to improve our English when learning it in a different country. Viktorie Kočová (2. A)

Jana Bílková

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.