Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Škola a sport

O tom, že se studium na naší škole dá velmi dobře skloubit se smysluplným využitím volného času, svědčí i sportovní výsledky našich žáků v posledních týdnech.

Laura Nováková žákyně 2. H se ve svém volném čase věnuje mnoho let synchronizovanému plavání. Předminulý víkend se Lauře jako člence reprezentačního družstva juniorek podařilo nominovat na červnové mistrovství Evropy.

Dalšími úspěšnými studenty jsou Kristýna Jiránková, Kateřina Laňková z 1. H a Jan Čejka ze 7. B. Tito tři žáci naší školy se o uplynulém víkendu zúčastnili s reprezentací starších juniorů  Multiutkání 11 týmů v plavání, které se konalo ve švýcarském Sursee. Kateřina s Honzou podali vynikající výkony, které stačily na splnění náročných limitů na mistrovství světa juniorů.

O možnost startovat na MSJ se popere v následujících týdnech také Martin Roudný, který se věnuje orientačnímu běhu.

Všem výše zmíněným studentům gratulujeme a budeme jim držet palce i při MEJ a MSJ.

Na naší škole studuje mnoho dalších sportovců, hudebníků, umělců, kterým gymnázium vytváří podmínky pro to, aby se i při studiu mohli věnovat svým koníčkům. Výše uvedené výsledky jsou toho důkazem.

Luděk Burian

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.